Kerstborrel voor Vrijwilligers

IMG_0161

Afgelopen dinsdag vond de jaarlijkse kerstborrel voor alle vrijwilligers van FC Dordrecht plaats. Ook ditmaal weer in het spelershome van FC Dordrecht. Onder het genot van een hapje en een drankje werd er uiteraard veel over ‘ons clubje’ en het winterse weer gesproken.

Vice-voorzitter Theo Singerling nam namens het bestuur van FC Dordrecht het woord en bedankte de supporters voor hun inzet; ”Onze club heeft zo’n 50 a 60 vrijwilligers. Jullie dragen onze club in voor en tegenspoed. Daar zijn wij als bestuur hartstikke blij mee en daar willen we jullie dan ook voor bedanken. We hopen ook het komende jaar weer met jullie samen te werken en samen te genieten van FC Dordrecht.” Zo sprak Theo Singerling.

Heeft u ook interesse om als vrijwilliger iets voor FC Dordrecht te betekenen? Stuur een email naar info@fcdordrecht.nl met daarin uw motivatie en eventuele ervaring/kennis.

Categorie: Algemeen nieuws

Laatste tweets

Onze top partners


FC Dordrecht

B: Krommedijk 210, 3312 LH Dordrecht
P: Postbus 979, 3300 AZ Dordrecht
T: +31 (0)78 613 00 00
E: info@fcdordrecht.nl

KvK nummer: 41130550
BTW nummer: NL0049 37 715 B01