Robert Mutzers eerste aanwinst

De eerste aanwinst van FC Dordrecht voor het nieuwe seizoen heeft getekend. Robert Mutzers is een 24 jarige linksbuiten en komt van De Treffers.
Hij heeft in de twee seizoenen die hij heeft gespeeld voor de ploeg uit Groesbeek 27 maal gescoord in 67 wedstrijden. Afgelopen seizoen was Mutzers met 17 goals nummer 3 op de topscorerslijst van de Tweede Divisie. Hij was tevens genomineerd voor de titel beste speler van de Tweede Divisie.
Er zijn meerdere gesprekken gevoerd met Robert Mutzers en hij kon naar meerdere Jupiler League clubs toe. Hij kiest voor FC Dordrecht vanwege het goede gevoel dat hij bij de club heeft. Het is een speler met veel talent en passie. Hij past dan ook goed bij het nieuwe FC Dordrecht dat Marco Boogers wil neerzetten voor volgend seizoen. Het nieuwe FC Dordrecht moet staan voor aanvallend voetbal waarbij één-op-één gespeeld wordt.
Laatste nieuws
- 9 april 2018 | Gehavend Dordrecht verliest in Maastricht
- 6 april 2018 | Dordt kan geen vuist maken tegen Jong AZ
- 6 april 2018 | Thijs Timmermans tekent voor twee jaar bij FC Dordrecht!
- 5 april 2018 | Rayvano van der Merwe tekent eerste contract
- 5 april 2018 | Voorbeschouwing Jong AZ – FC Dordrecht